У ТАСКОМБАНКУ зібрали та передали на утилізацію 37 кг використаних батарейок

У ТАСКОМБАНКУ зібрали та передали на утилізацію 37 кг використаних батарейок

Ініціатива зі збору використаних батарейок діє в ТАСКОМБАНКУ вже понад рік. За цей час працівники Банку зібрали та передали на утилізацію понад 37 кг відпрацьованих елементів живлення.

Проєкт стартував у травні 2025 року. Тоді в Головному офісі Банку було встановлено три спеціальні контейнери для збору батарейок: два — на вул. Симона Петлюри та один — на вул. Дегтярівській у Києві. Наразі ініціатива охоплює весь Головний офіс Банку.

Після встановлення контейнерів працівники почали збирати використані батарейки, а наприкінці 2025 року першу накопичену партію було передано на належну утилізацію.

Сьогодні проєкт триває. У контейнерах уже накопичено близько 10 кг використаних батарейок, які після досягнення необхідного обсягу також будуть передані на утилізацію.

Проєкт зі збору батарейок є одним із практичних кроків ТАСКОМБАНКУ у сфері відповідального поводження з відходами та реалізації ESG-принципів. Він дозволяє залучати працівників до екологічних ініціатив через прості щоденні дії.

У перспективі Банк розглядає можливість масштабування проєкту та встановлення контейнерів для збору використаних батарейок у відділеннях ТАСКОМБАНКУ